Kontakta oss

Susanne Rydberg
Försäljningsansvarig
susanne.rydberg@svenskamassan.se
Tel: 031-708 82 02
Kontakta Susanne om du vill diskutera ett deltagande på Scanautomatic

 

Ola Lundqvist
Affärsansvarig
ola.lundqvist@svenskamassan.se
Tel: 031-708 82 45
Kontakta Ola om ni vill medverka på annat sätt, genom något samarbete eller t.ex. som föreläsare eller skapa aktiviteter.

 

Pia Nyzell
Senior Adviser
pia.nyzell@svenskamassan.se
Tel: 031-708 80 83

 

 

Roger Nöjd

Roger Nöjd
After Sales
roger.nojd@svenskamassan.se
Tel: 031-708 80 90
Kontakta Roger om du vill beställa monter, monterinredning eller tekniska tjänster samt frågor om in-eller utflyttning.

 

Annelie Lundkvist
Projektkoordinator
annelie.lundkvist@svenskamassan.se
Tel: 031-708 81 29
Kontakta Annelie om du har praktiska frågor kring din mässplanering och planeringsverktyget Utställarservice Online. Hon hjälper dig även med hur du kan marknadsföra dig gentemot dina kunder och öka antalet besökare till just din monter.

 

Josefine Christiansson
Marknadskoordinator
josefine.christiansson@svenskamassan.se
Tel: 031-708 80 42
Ansvarar för webbsida, sociala medier och digital marknadsföring.

 

International Sales

Tyskland, Österrike och Nederländerna
Alexander Zielke
SvenskConsult
Postfach 1505
65800 Bad Soden, Germany
Tel: +49 (0) 1733 189 237
E-post: svenskconsult@t-online.de

Norge, Baltikum, Polen och Island
Kjell Dehli
Scanexpo
Lilleströmveien 994
N-1912 Enebakk, Norway
Tel: +47 64 92 71 09
E-post: kjell@scanexpo.com

Danmark
Rud Jacobsson
Korf & Co
Bredgade 63
DK 1260 København K, Denmark
Tel: +45 70 20 20 06
E-post: rud@korf.dk

Belgien, Frankrike, Storbritannien, Italien och Schweiz
Annette Denys
Annette Denys Communications
23 C avenue de la Liberté
F-59290 Wasquehal
France
T +33 (0)320 98 17 10 M +33 (0)611 73 75 24
adenys@nordnet.fr